Panel na rąbek stojący premium

Panel na rąbek stojący to nowoczesne pokrycie dachowe. Znajduje zastosowanie w nowo powstających apartamentowcach, budynkach jednorodzinnych i użyteczności publicznej. Ten rodzaj pokrycia chętnie wykorzystywany jest również do renowacji obiektów zabytkowych i sakralnych.

Panel na rąbek stojący – trwałość i ciekawy design

Panele są prefabrykowane z blachy stalowej. Posiadają specjalnie ukształtowane krawędzie, które umożliwiają ich łączenie na zatrzask. Swoim wyglądem przypominają tradycyjny rąbek stojący. Wzdłużne profilowanie blachy ogranicza możliwość pofalowania panelu na skutek rozszerzalności cieplnej materiału.

Jesteśmy producentem panelu na rąbek stojącego z blachy o grubości od 0,5 do 0,7 mm. Szerokość całkowita panelu wynosi 530 mm, natomiast efektywna szerokość krycia 480 mm. Wysokość rąbka stojącego to 32 mm. Długość arkusza jest zależna od indywidualnych wymagań klienta.

Panel na rąbek stojący szybkością i prostotą montażu znacznie przewyższa blachy z rąbkiem podwójnym. Każdy panel posiada gotowe otwory montażowe ułatwiające mocowanie do więźby dachowej. Te zalety pozwalają na stosowanie go również jako panelu ściennego. W efekcie powstaje oryginalne wykończenie elewacji w układzie poziomym lub pionowym.

Panel dachowy posiada Podwinięcie początku krawędzi pod pas nadrynnowy i wycięcie arkusza pod gąsior oraz zaślepkę na łączeniu arkuszy która maskuję profil panelu.
Całość produkcji odbywa się na innowacyjnej linii technologicznej w Europie niwelującej naprężenia blachy.

Inne rodzaje naszych pokryć dachowych prezentujemy między innym w dziale blachodachówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Panel na rąbek stojący

Szerokość całkowita 541 mm
Szerokość efektywna 515 mm
Wysokość profila 24 mm
Grubość blachy 0,5 - 0,7 mm
Długość arkusza do 13 000 mm

katalog

Nowy katalog produktów

Zobacz online Pobierz PDF

Administratorem danych osobowych jest POLSTAL Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych, ul. Młyńska 33, 22-400 Zamość, NIP: 9221001592, REGON: 950182735, telefon: 84 639 00 52, e-mail: sklep@polstal.com.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

©2024 POLSTAL, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners