O Polstalu

Jesteśmy rodzinną firmą z branży metalowej. Produkujemy wysokiej klasy stalowe pokrycia dachowe oraz kompletne systemy rynnowe.

Do naszych flagowych produktów należą: blachodachówka modułowa, blacha trapezowa, panel na rąbek stojący oraz system rynnowy Sztorm. Proponujemy także szereg akcesoriów do kompletnego wykończenia dachu oraz eleganckie i trwałe ogrodzenia metalowe.

Stawiamy na nowoczesny rozwój. Poszerzamy ofertę w oparciu o trendy i potrzeby rynkowe. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych na terenie Polski i poza granicami kraju.

zobacz więcej

Wybierz czego potrzebujesz

Obróbki blacharskie

Nasze
realizacje

zobacz więcej

Umów się na bezpłatny pomiar swojego dachu

- dokonamy pomiaru
- zrobimy wycenę
- udzielimy fachowej porady

501 945 019

Nowości

sztachety metalowe

Poznaj nasze

Nowości

Jesteśmy otwarci na zmiany, trendy i potrzeby rynkowe. Stale wdrażamy nowe produkty i rozwiązania technologiczne. Z przyjemnością przedstawiamy nasze najnowsze produkty:

  • Blacha trapezowa konstrukcyjna – bardzo wytrzymała blacha ze stali. Charakteryzuje się dużą nośnością i sztywnością. Te cechy pozwalają na zastosowanie jej w konstrukcjach z dużymi rozpiętościami. Doskonale sprawdza się w obiektach przemysłowych typu hale magazynowe, dachy budynków przemysłowych, hangary lotnicze itp.

  • Panel dachowy T20 – łączy zalety blachy trapezowej i panelu dachowego na rąbek. Jest trwały, łatwy w montażu i posiada stylowy design. Panele dachowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Stosowane są na budynkach mieszkalnych, rekreacyjnych, przemysłowych, a nawet zabytkowych. Panel dachowy coraz częściej występuje także jako pokrycie ścian – w roli nowoczesnej i oryginalnej elewacji.

  • Sztachety metalowe – modny typ ogrodzenia z metalowych elementów. Sztachety metalowe są stabilne i wytrzymałe. Mają nieograniczone sposoby aranżacji. Można je montować w poziomie, w pionie, w poprzek i dwustronnie. Z uwagi na elegancję i trwałość wybierane są przez klientów szukających solidnego i niebanalnego ogrodzenia. Proponujemy sztachety w różnych kolorach, wysokościach i szerokościach. Dzięki temu można je łatwo dopasować do charakteru posesji.

katalog

Nowy katalog produktów

Zobacz online Pobierz PDF

©2023 POLSTAL, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners