Blachodachówki modułowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą blachodachówek modułowych. Przygotowaliśmy 3 wzory nowoczesnych blachodachówek o nazwach: Tina, Pola i Merida. Są to najwyższej jakości stalowe pokrycia dachowe wyróżniające się oryginalnym wyglądem i wyrafinowaną estetyką. Do ich zalet należy:

  • oryginalne, nowoczesne wzornictwo,
  • prosty i szybki montaż,
  • ograniczenie do minimum odpadów w trakcie krycia dachu,
  • pakowanie na paletach zapewniające bezpieczny transport.

Produkujemy blachodachówki modułowe z blachy o grubości 0,5 mm i szerokości całkowitej 1200 mm (szerokość krycia 1150 mm). Długości pojedynczego modułu wynosi 350 mm, wysokość profilu 50 lub 55 mm, a długość całkowita arkusza blachy w zależności od typu blachodachówki zawiera się w granicach od 400 do 6500 mm.
Dla wszystkich produkowanych blachodachówek zapewniamy niezbędne akcesoria montażowe, tj. wkręty, taśmy uszczelniające, folie, gąsiory i inne obróbki blacharskie. Wyroby blaszane występują w szerokiej gamie kolorów, zarówno w macie jak i w połysku. Na nasze produkty udzielamy gwarancji od 10 do nawet 50 lat.
Do produkowanych blachodachówek modułowych szczególnie polecamy stalowy system rynnowy Sztorm.

Blachodachówka modułowa MERIDA
Blachodachówka Merida posiada elegancki, wyrafinowany design. Ze względu na walory estetyczne i użytkowe w sposób szczególny polecana do najbardziej skomplikowanych form dachów.
Blachodachówka modułowa TINA
Blachodachówka Tina wyróżnia się wyjątkowym kształtem, to bardzo wysokie estetyczne przetłoczenie,które nie tylko usztywnia nasze pokrycie dachowe, ale także imituje do złudzenia dachówkę ceramiczną.
Blachodachówka modułowa POLA
Nowoczesny Innowacyjny Piękny kształt Blachodachówki POLA dostępnej w postaci: Dwumodułowej lub na Żądany wymiar zapewnia minimalną ilość odpadów.

Zarejestrowany wzór przemysłowy.
Blachodachówka BETA
Blachodachówka Beta Premium należy do najnowocześniejszych produktów wśród stalowych pokryć dachowych. Produkowana jest z zastosowaniem innowacyjnej technologii polegającej na odprężaniu surowca, jedynej w skali kraju. Dzięki niej dachówka zyskuje wyjątkowe parametry jakościowe, a gwarancja użytkowania ulega wydłużeniu. Produkt wyróżnia się wysoką sztywnością, niewielką wagą i nowoczesnym designem. Trwałość i doskonały wygląd dachu gwarantowane!
Wyróżnienia i nagrody
Biuro obsługi klienta
22-400 Zamość
ul. Strefowa 6a
tel.: 501 945 053;
501 945 037;
501 945 019;
sklep@polstal.com.pl

Godziny otwarcia:
pn.- pt.: 7:00 - 17:00
sobota: 7:00 - 13:00
Oddział Zamość:
ul. Młyńska 33
tel./fax: 84 639 00 52
sklep@polstal.com.pl

Godziny otwarcia:
pn.- pt.: 7:00 - 17:00
sobota: 7:00 - 13:00